Przejdź do treści

Organize Your Layout Easier

GitLab Wspólnie z IT-ON

Jedna platforma DevOps

Od planowania do produkcji - połącz zespoły w jednej aplikacji. Bezpieczny kod można wysyłać sprawniej, aby szybciej dostarczać treści. Zautomatyzuj proces dostarczania oprogramowania, abyś mógł częściej dostarczać wysokiej jakości kod. Uprość zgodność z oprogramowaniem poprzez definiowanie, egzekwowanie i raportowanie zgodności w ramach jednej platformy.

Planuj

Utrzymuj wszystkich w synchronizacji dzięki potężnym narzędziom do planowania, niezależnie od procesu.

Niezależnie od tego, czy stosujesz metodologię Waterfall czy DevOps, proste i elastyczne podejście do planowania w GitLab pomaga Ci zachować organizację i śledzić postępy. Teraz możesz mieć pewność, że zespoły pracują nad właściwymi rzeczami we właściwym czasie, a także zachować widoczność i możliwość śledzenia problemów w całym cyklu życia produktu - od pomysłu do produkcji.

 

Twórz

Twórz, przeglądaj i zarządzaj kodem oraz danymi projektu za pomocą wydajnych narzędzi do tworzenia rozgałęzień.

GitLab pomaga zespołom projektować, rozwijać i bezpiecznie zarządzać kodem i danymi projektu z jednego rozproszonego systemu kontroli wersji, aby umożliwić szybką iterację. Repozytoria GitLab zapewniają skalowalne, pojedyncze źródło prawdy do współpracy nad projektami i kodem, dzięki czemu zespoły mogą być produktywne bez zakłócania przepływu pracy.

 

 

Weryfikuj

Automatycznie weryfikuj swój kod dzięki rozbudowanym możliwościom ciągłej integracji (CI).

GitLab pomaga zautomatyzować budowanie, integrację i weryfikację kodu. Dzięki funkcjom SAST, DAST, analizie jakości kodu oraz potokom umożliwiającym testowanie współbieżne i równoległe wykonywanie, zespoły otrzymują szybki wgląd w każdy commit, dzięki czemu mogą szybciej dostarczać kod o wyższej jakości.

Zabezpiecz

Dostarczaj bezpieczne aplikacje dzięki wbudowanym testom bezpieczeństwa i skanowaniu.

GitLab oferuje Statyczne Testy Bezpieczeństwa Aplikacji (SAST), Dynamiczne Testy Bezpieczeństwa Aplikacji (DAST), Skanowanie Kontenerów oraz Skanowanie Zależności, aby pomóc Ci w dostarczaniu bezpiecznych aplikacji wraz ze zgodnością z licencją.

Wydaj

Z GitLab, wdrożenia mogą być zautomatyzowane do wielu środowisk, takich jak staging i produkcja. Nawet w przypadku bardziej zaawansowanych wzorców, takich jak canary deployments, system po prostu wie, co zrobić, bez konieczności informowania go o tym. Masz również flagi funkcji, wbudowany audyt i śledzenie, środowiska na żądanie i strony GitLab do dostarczania statycznych treści, dzięki czemu możesz dostarczać szybciej i z większą pewnością niż kiedykolwiek wcześniej.

Kontakt:

FIRMA HK Lexus sp. z o.o.

E-mail: biuro@it-on.pl

ul. Wolności 191-197/614

41-800 Zabrze

NIP: 648-278-60-24